Šaty dělají dámu

Když se řekne dáma, co se vám vybaví? Vsázím na to, že super moderní dívka v roztrhaných džínech a bundou bomber to nebude. I když jsou tyto módní výstřelky na vrcholu, tak, jak jejich sláva rychle stoupla, tak také brzo odejde. To ale neznamená, že byste neměla experimentovat a nemít v šatníku pohodlné a ležérní kousky. Do čeho se ale rozhodněvyplatí investovat, jsou nadčasové kousky, kterých v dámské módě najdete spoustu.

Malé černé a červená rtěnka
Právětyto věci nás při slovu „dáma“ napadnou nejčastěji. Říká se, že „little black dress“ by neměly chybět v šatníku žádné ženě. Mají totiž obrovskou výhodu. Dají se vzít na skoro každou příležitost. Užijete je s lodičkami do divadla, práce či ples. Naopak změníte-li obuv na vysokém podpatku za pohodlné tenisky či slip-on boty, dostanete rázem uvolněný outifit ideální do města či posezení s přáteli. Chcete-li výslednému efektu dodat barvu, červeněnamalované rty to vždy jistí.

Bundičky jsou šik
Jak už bylo zmíněno, šaty se dají bez výčitek zkombinovat i s pohodlnou obuví na nízkém podpatku. Chcete-li působit mladistvěa šik, přehoďte přes šaty pohodlnou bundičku, která při chladných ránech i večerech skvěle zahřeje. Vyzkoušejte již zmíněný bomber či kožený „křivák.“Nic nepokazíte ani denimovou bundičkou.